Gra planszowa / gra grupowa
Lata
Platformy
Wszystkie platformyPCPlayStation 5Xbox Series X/SPlayStation 4Xbox OneNintendo SwitchiOSAndroidSteam DeckWii UMacLinuxiPadDreamcastAmigaAtari STBrowser
PlayStation 3PlayStation 2PlayStationXbox 360XboxPS VitaPSPWiiNintendo 3DSNintendo DSStadiaWindows PhoneAmazon Fire TVNESSNESGame Boy AdvanceGame BoyNintendo DSiiPhoneOdysseyCommodore 64PC-FXZX SpectrumWindows 3.xBREWTRS-80Nintendo 64Thomson TOTurboGrafx CDDoJaBBC MicroMSXGameCubeExEnAtari 8-bitSEGA SaturnSharp X1GenesisPC-88Amstrad CPCJ2MESEGA Master System3DOFM-7PC-98FM TownsZX81Sharp X68000Game Boy ColorSEGA CDOdyssey 2Dragon 32/64SymbianApple IIgsWonderSwanCD-iChannel FDOSTurboGrafx-16IntellivisionLynxApple IIPalm OSWindows MobileBlackBerrybadaSinclair QLTI-99/4AiPod ClassicNeo Geo Pocket ColorCommodore PET/CBMPC BooterGame GearAcorn 32-bitTRS-80 CoCoCommodore 16, Plus/4ElectronAmiga CD32VIC-20Atari 2600GP32CDTVGame.Com
Statusy
Najlepsze gry w gatunku Gra planszowa / gra grupowa na iOS
Dodatki, Widok z góry, Gra planszowa / gra grupowa, Fantastyka / średniowiecze, Turowa, Gra karciana
Gra została wydana: iOS → 29 marca 2018
Elder Scrolls: Legends — Houses of Morrowind — dodatek do stołowej gry karcianej w fantastycznym uniwersum Elder Scrolls. Dodatek w całości poświęcony jest...
Dodatki, Online, Fantastyka / średniowiecze, Turowa, Gra planszowa / gra grupowa, Gra karciana, Darmowa gra
Gra została wydana: iOS → 2 sierpnia 2022
Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria to dodatek przygodowy do karcianej gry fantasy osadzonej w uniwersum Warcrafta. Przenosisz się do zamku Sire'a Denathriusa...
Widok z góry, Gra planszowa / gra grupowa, Gra karciana, Dodatki, Fantastyka / średniowiecze, Turowa
Gra została wydana: iOS → 30 czerwca 2020
Gracze:
6/10
Gwent: Master Mirror — dodatek do gry karcianej " Gwent: The Witcher Card Game", który jest poświęcony Gunterowi o'Dimmowi, znanemu z The Witcher 3: Wild Hunt oraz...
Online, Fantastyka / średniowiecze, Turowa, Gra karciana, Logiczna, Darmowa gra, Dodatki, Gra planszowa / gra grupowa
Gra została wydana: iOS → 17 listopada 2020
Hearthstone: Jarmark Szaleństwa — przygodowe rozszerzenie do karcianej gry stołowej w fantastycznym uniwersum Warcraft. Wykorzystując świąteczny zamęt, starożytni...
Gra planszowa / gra grupowa, Taktyka, Biznes / zarządzanie, Online, Gra edukacyjna (Edukacja), Izometria, Strategia, Turowa
Gra została wydana: iOS → 4 grudnia 2019
Monopoly (2019) — edukacyjna gra planszowa online z elementami biznesu i strategii turowej w widoku izometrycznym. Będziesz rzucać kostkami, kupować, sprzedawać...
Online, Dodatki, Gra planszowa / gra grupowa, Fantastyka / średniowiecze, Turowa, Gra karciana, Logiczna
Gra została wydana: iOS → 3 kwietnia 2015
Hearthstone: Blackrock Mountain — to gra online z domieszką fantasy i gry karcianej od mistrzów ze studia Blizzard Entertainment. Gra jest wydawana przez firmę...
Gra planszowa / gra grupowa, Fantastyka / średniowiecze, Gra karciana, Darmowa gra, Wirtualna rzeczywistość (VR)
Gra została wydana: iOS → 26 sierpnia 2018
Fightlings — warunkowo darmowa gra karciana z elementami rozszerzonej rzeczywistości na platformy mobilne. Będziesz odkrywać różne zasoby i istoty w miarę postępów...
Strategia, Taktyka, Historyczna, Turowa, Symulator lotu, Gra planszowa / gra grupowa, Widok z góry, Online
Gra została wydana: iOS → 25 lipca 2022
Steam:
82/100
Wings of Glory (2022) to taktyczna gra strategiczna z widokiem z góry, oparta na turach, z elementami symulatora lotu. Akcja rozgrywa się w roku 1917. Wysoko nad...